Vakantiehuizen in Lot-et-Garonne

Vergelijk 979 accommodaties in Lot-et-Garonne en boek voor de beste prijs!

Vind Vakantiehuizen in Lot-et-Garonne

Highlights in Lot-et-Garonne

  • Zuidwesten van Frankrijk
  • Bezoek Bordeaux
  • Prachtige châteaux
  • Schattige dorpen met avondmarkten
  • De lotustuin van Monet

De beste Vakantiehuizen in Lot-et-Garonne

Gasten zijn het ermee eens: deze accommodaties worden hoog gewaardeerd voor locatie, netheid, en nog veel meer.
Vakantiehuis voor 6 Personen in Lavardac, Nérac En Omgeving
Vakantiehuis voor 6 Personen in Lavardac, Nérac En Omgeving, Afbeelding 1
Vakantiehuis voor 6 Personen in Lavardac, Nérac En Omgeving, Afbeelding 2
Vakantiehuis voor 6 Personen in Lavardac, Nérac En Omgeving, Afbeelding 3
Vakantiehuis voor 6 Personen in Lavardac, Nérac En Omgeving, Afbeelding 4
meer...
Lavardac, Nérac En Omgeving
Vakantiehuis • 102 m² • 4 Slaapkamers
8,0
(6 recensies)
Dit mooie huis op het platteland is de ideale accommodatie voor een rustige vakantie.Het eind negentiende-eeuwse huis heeft zijn oorspronkelijke charme behouden en ligt op een prachtige locatie op een kleine heuvel, ver weg van alle geluidsoverlast. U kunt genieten van uw lunches op het terras met uitzicht op het omliggende platteland. Een trap verbindt het panoramische terras met de tuin eronder. Twee van de vier kamers zijn met elkaar verbonden.Op 2 km afstand biedt het stadje Lavardac lokale winkels en een wekelijkse markt. Vanaf Lavardac is het 6 km naar Nérac en 30 km naar Agen, dat ha...
vanaf € 50 / nacht
Vakantiehuis voor 4 Personen in Saint-Pierre-Sur-Dropt, Marmande En Omgeving
Vakantiehuis voor 4 Personen in Saint-Pierre-Sur-Dropt, Marmande En Omgeving, Afbeelding 1
Vakantiehuis voor 4 Personen in Saint-Pierre-Sur-Dropt, Marmande En Omgeving, Afbeelding 2
Vakantiehuis voor 4 Personen in Saint-Pierre-Sur-Dropt, Marmande En Omgeving, Afbeelding 3
Vakantiehuis voor 4 Personen in Saint-Pierre-Sur-Dropt, Marmande En Omgeving, Afbeelding 4
meer...
Saint-Pierre-Sur-Dropt, Marmande En Omgeving
Vakantiehuis • 70 m² • 2 Slaapkamers
9,0
(17 recensies)
Dit gezellige en karakteristieke huis beschikt over een parktuin van 4000 m² met privé spa en terras. Het ligt aan de voet van de stad van Duras, aan de rand van de Gironde en de Dordogne. Het betreft een volledig gerestaureerd huis. Antiek meubilair gecombineerd met warme tinten en licht zorgen voor een gastvrije sfeer. Met 2 slaapkamers biedt het huis plaats aan 4 personen. Het huis is geschikt voor 2 stellen of een gezin met kinderen. In de buurt vind je een rivier om te vissen en een manege om paard te rijden. Ook ligt er in de schitterende omgeving van de woning een oud kasteel en zijn...
vanaf € 102 / nacht
Vakantiehuis voor 2 Personen in Villeneuve-De-Duras, Marmande En Omgeving
Vakantiehuis voor 2 Personen in Villeneuve-De-Duras, Marmande En Omgeving, Afbeelding 1
Vakantiehuis voor 2 Personen in Villeneuve-De-Duras, Marmande En Omgeving, Afbeelding 2
Vakantiehuis voor 2 Personen in Villeneuve-De-Duras, Marmande En Omgeving, Afbeelding 3
Vakantiehuis voor 2 Personen in Villeneuve-De-Duras, Marmande En Omgeving, Afbeelding 4
meer...
Villeneuve-De-Duras, Marmande En Omgeving
Vakantiehuis • 60 m² • 1 Slaapkamer
8,9
(6 recensies)
Dit appartement in een oude verbouwde schuur bij de ingang van Grand Mayne is onlangs gerenoveerd in 2017 en biedt plaats aan 2 gasten.Het bestaat uit een hal, keuken/woonkamer, slaapkamer en luxe badkamer en een buitenterras. De slaapkamer bestaat uit twee eenpersoonsbedden die tegen elkaar kunnen worden geschoven tot een tweepersoonsbed (kingsize). La Petite Maison is ideaal voor je vakantie of voor een kort verblijf midden in een wijngaard en om de prachtige omgeving te ontdekken!Je vindt er een selectie van onze heerlijke Grand Mayne wijnen om van te genieten terwijl je ontspant op het ...
vanaf € 82 / nacht

Andere vakantie-ideeën en accommodaties in Lot-et-Garonne, die interessant kunnen zijn

Prijzen en beschikbaarheid

Huidige prijzen van vakantiehuizen Lot-et-Garonne

€ 165voor 11 mei - 18 mei
€ 239 jaarlijks gemiddelde
jun
jul
aug
sep
okt
nov
dec
jan
feb
mrt
apr
mei
Gemiddelde prijs per week

Huidige beschikbaarheid van vakantiehuizen Lot-et-Garonne

41%voor 11 mei - 18 mei
56% jaarlijks gemiddelde
jun
jul
aug
sep
okt
nov
dec
jan
feb
mrt
apr
mei
Beschikbare accommodaties in %

Nog niet zo toeristisch

In het departement Lot-et-Garonne zijn nog niet zoveel toeristen te vinden als in andere delen van het land. En dat is heus niet erg als je overweegt om op vakantie te gaan in deze streek! Het is er fantastisch mooi en het aanbod van vakantiehuizen is meer dan goed te noemen. In dit gebied kun je denken aan prachtige Franse vakantiehuizen op het platteland, voorzien van alle gemakken. Omgebouwde boerderijen, kleine schattige huisjes, je vindt het hier. Bijna alle vakantiehuizen hebben een parkeermogelijkheid, en dat is wel zo fijn aangezien je waarschijnlijk met de auto richting deze streek komt! Ook zijn vele vakantiehuizen voorzien van een wasmachine, keuken of airconditioning. Zo weet je zeker dat je een goede start hebt van je vakantie. Of je nu als stel richting Lot-et-Garonne gaat voor een romantische vakantie of met het hele gezin om de zomervakantie goed in te luiden, het is in deze streek heerlijk genieten.

Vakantie in Lot-et-Garonne

Locatie en oriëntatie

Bijna altijd mooi weer

Lot-et-Garonne is een gebied dat in het zuidwesten van Frankrijk ligt. En dan wel tussen Bordeaux en Toulouse. De naam Lot-et-Garonne komt van de twee gelijknamige rivieren die er doorheen stromen, de Lot en de Garonne. Deze rivieren zorgen overigens voor veel plezier als je verkoeling opzoekt! Je kunt erin zwemmen en kanoën bijvoorbeeld. Het gebied Lot-et-Garonne werd opgericht samen met de 83 andere departementen in Frankrijk tijdens de Franse Revolutie in 1790. De meest populaire aangrenzende departement is de Dordogne, waar overigens veel meer toeristen naar toe trekken. Als je Lot-et-Garonne bezoekt, is het zeker aan te raden om ook de stad Bordeaux te bezoeken. Vanaf hier kun je ook het platteland weer op en op zoek gaan naar de meest prachtige wijnchateaus in de Bordeaux streek. Lot-et-Garonne heeft een gematigd klimaat wat betekent dat er milde winters zijn van rond de 5 graden. In de zomer kun je volop van de Franse zon genieten.

Reizigers en activiteiten

Lot-et-Garonne voor natuurliefhebbers

Als je de streek Lot-et-Garonne bezoekt is dit hetgene wat je het meest zal aanspreken, je hebt er een prachtige natuur die je kunt ontdekken! Het landschap is uitgestrekt en er zijn zonnebloemvelden, cipressen, wijngaarden en fruitbomen te zien. Ook is het zeker mogelijk om een aantal van de wijngaarden en fruitgaarden te bezoeken. In de streek zijn meer dan 400 paden gemarkeerd om te fietsen of te wandelen. En met af en toe de kans om in het heerlijke water van de rivieren te plonsen, is dit gebied een ideale bestemming voor natuurliefhebbers.

Lot-et-Garonne voor cultuurliefhebbers

Natuur gaat hand in hand met cultuur in deze streek. Bovendien in meerdere streken van Frankrijk! Je hebt hier om de haverklap enorm fotogenieke dorpen en schattige boerderijen liggen die vragen om gefotografeerd te worden. Bovendien kun je in de dorpjes vaak uitkomen op een dorpsfeest. Deze worden de hele zomer door door de hele streek georganiseerd. De Fransen zijn erg gastvrij en laten je helemaal een onderdeel zijn van het evenement. Daarnaast zijn er een aantal kastelen die bezocht kunnen worden, zoals Châteaux Bonaguil en Château de Duras.

“Je hebt hier om de haverklap enorm fotogenieke dorpen en schattige boerderijen liggen die vragen om gefotografeerd te worden.”

Top 5 spots in Lot-et-Garonne

1. De bastide dorpen van het zuiden

Er zijn een aantal prachtige bastide dorpen die een bezoekje waard zijn. Ga richting Monflanquin, Villeréal en Monpazier (deze ligt net over de grens in de Dordogne).

2. Activiteiten rondom de rivieren

De rivieren de Lot en Garonne vragen om benut te worden met wateractiviteiten. Ga lekker zwemmen of kanoën. Een heerlijk verfrissend uitje voor het hele gezin!

3. Op naar de Marché Nocturne

De Marché Nocturne is de zogenaamde avondmarkt die in bijna elk dorp te vinden is in de zomermaanden. Kijk wanneer er eentje is als je in de buurt bent of zit in een dorp. Het is altijd gezellig met de lokale Franse bevolking! En aan wijn geen tekort.

4. Vleestomaten, vers van de pers

De welbekende vleestomaten worden ook in deze streek geproduceerd, en dan wel in Marmande. Je kunt ze hier dus vers van de pers eten!

5. De lotus van Monet

Latour-Marliac is een prachtige tuin waar je kunt genieten van prachtige lotussen en andere bloemen en planten. Het is deze plek waar Monet zijn inspiratie vandaan haalde voor zijn schilderijen. Je kunt hier bovendien genieten van een heerlijke lunch met een prachtig uitzicht over een deel van de tuin.

Informatie over vakantiehuizen in Lot-et-Garonne

🏡 Vakantiehuizen beschikbaar: 1519 accommodaties.
💳 Korting beschikbaar: tot -41%.
🌙 Min. prijs per nacht: Vanaf €41.
⭐ Meest populaire voorzieningen: wifi, tuin en balkon.
🐾 Waar huisdieren zijn toegestaan: 552 accommodaties.
🏊 Met zwembad: 825 accommodaties.

Veelgestelde vragen over Vakantiehuizen in Lot-et-Garonne

Wat voor type voorzieningen hebben de vakantiehuizen in Lot-et-Garonne?

Wat betreft de faciliteiten die worden aangeboden via Holidu, blijkt dat de vakantiehuizen veel voorzieningen hebben waar vakantiegangers van dromen! De meest populaire voorzieningen die voorkomen, zijn over het algemeen: wifi (86%), tuin (68%) en barbecue (58%). Super toch!

Hoe beoordelen reizigers de vakantiehuizen meestal in Lot-et-Garonne?

Vakantiehuizen worden in deze regio erg goed beoordeeld. Volgens Holidu's database, heeft 41% een beoordeling van gemiddeld 4,5 sterren. Een relatief hoog percentage, waardoor we kunnen bevestigen dat je hier gemakkelijk perfecte vakantiehuizen voor een geweldige vakantie vindt!

Zijn de vakantiehuizen in Lot-et-Garonne geschikt voor vakantiegangers met een huisdier? Bieden de vakantiehuizen in Lot-et-Garonne in de regel wifi?

Jawel! Volgens Holidu's gegevens heeft 86% van de vakantiehuizen wifi. Thuiswerken of vakantie? Waarom kiezen? Hier kan je de perfecte workation plannen. Werk, reizen en het ontdekken van nieuwe plekken terwijl je online blijft. Het is niet nodig om een vakantiedag op te nemen!

Wat betaal je voor de vakantiehuizen gemiddeld in Lot-et-Garonne?

Een groot deel, 93%, kosten minder dan €100 per nacht. Dit is de ideale bestemming voor het reserveren van een goedkope accommodatie. Start meteen met het zoeken naar een vakantiehuis dat bij jou past.

Hebben de vakantiehuizen in Lot-et-Garonne vaak een zwembad?

Zeker weten! Volgens de gegevens van Holidu, is 53% van de vakantiehuizen hier uitgerust met een zwembad. Dit is een droombestemming om te zonnen en te ontspannen aan het zwembad! Bovendien heeft 58% zelfs een barbecue!

Zijn de vakantiehuizen in Lot-et-Garonne geschikt voor een vakantie met een groep vrienden of eerder voor een vakantie als koppel?

Volgens de geselecteerde data van Holidu, verwelkomt 83% van de vakantiehuizen vier personen. Ongeveer 72% van de vakantiehuizen in Lot-et-Garonne hebben minstens twee aparte slaapkamers. Deze regio is de perfecte bestemming voor families van vier!

Zijn er luxe vakantiehuizen in Lot-et-Garonne?

Het valt mee, vakantiehuizen in Lot-et-Garonne zijn niet erg goed uitgerust. Echter, als je op zoek bent naar een uniek huisje, dan moet je ook niet te lang wachten met reserveren. De beschikbaarheid kan in deze regio beperkt zijn. In Lot-et-Garonne, heeft 53% een zwembad, 68% een tuin en 4% heeft een sauna. Als je op zoek bent naar ruimte, 83% van de vakantiehuizen verwelkomt groepen met meerdere volwassenen.

Hebben de vakantiehuizen in Lot-et-Garonne een mooi uitzicht?

In deze regio heeft 56% een balkon of terras en 14% een prachtig uitzicht, maar dat is niet het grootste deel, beschikbaarheid kan dus variëren. Als dit belangrijk voor je is, kan het handig zijn om snel te anticiperen zodat je de ideale accommodatie vindt. Je kan gebruikmaken van de filters om er zeker van te zijn dat je een vakantiehuis vindt dat perfect voor je is. Toch heeft 68% van de vakantiehuizen in Lot-et-Garonne een tuin, waar je kan relaxen. Als je graag buiten luncht of dineert, en vooral als je houdt van barbecueën, 58% van de vakantiehuizen heeft een barbecue.

Wil je weten welke maanden het beste zijn voor een reis naar Lot-et-Garonne?

Je hoeft niet te twijfelen, Lot-et-Garonne is een ideale bestemming om te genieten van de zomervakantie in stijl. De gegevens laten zien dat 53% van de accommodaties een zwembad heeft, 68% heeft een tuin en 25% heeft een airco. Wacht echter niet langer om een verblijf te boeken in Lot-et-Garonne om van een onvergetelijke vakantie te genieten.

Holidu doorzoekt honderden websites en vindt het perfecte vakantiehuis tegen de beste prijs.

500+ meer